Listed today
六高台五丁目, Matsudo, Chiba Prefecture 271-8588, Japan
¥54,074 / month
Please
Please
Size
23 m²
Price
¥54,074
Price per m²
¥2351
The listing is located at 六高台五丁目, Matsudo, Chiba Prefecture 271-8588, Japan
Loading map