Listed today
馬橋, Matsudo, Chiba Prefecture 271-8588, Japan
¥76,074 / month
Please
Please
Size
39 m²
Price
¥76,074
Price per m²
¥1951
The listing is located at 馬橋, Matsudo, Chiba Prefecture 271-8588, Japan
Loading map