Listed today
流山八丁目, Nagareyama, Chiba Prefecture 270-0156, Japan
¥52,050 / month
Two people stay is OK. Please
Two people stay is OK.
Please
Size
20 m²
Price
¥52,050
Price per m²
¥2603
The listing is located at 流山八丁目, Nagareyama, Chiba Prefecture 270-0156, Japan
Loading map