Listed today
Minamiuoyacho, Nara, Nara Prefecture 630-8355, Japan
¥57,574 / month
Please
Please
Size
20 m²
Price
¥57,574
Price per m²
¥2879
The listing is located at Minamiuoyacho, Nara, Nara Prefecture 630-8355, Japan
Loading map