Listed today
みてじま筋, Nishiyodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 555-0012, Japan
¥55,040 / month
Please
Please
Size
20 m²
Price
¥55,040
Price per m²
¥2752
The listing is located at みてじま筋, Nishiyodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 555-0012, Japan
Loading map