Listed today
緑橋商店街, Joto Ward, Osaka, Osaka Prefecture 536-0024, Japan
¥79,500 / month
-Oversea application screening: ✅ -Foreign nationals:✅ -Student visa: ✅ -Working visa: ✅
Size
25 m²
Price
¥79,500
Price per m²
¥3180
The listing is located at 緑橋商店街, Joto Ward, Osaka, Osaka Prefecture 536-0024, Japan
Loading map