Listed today
Kita Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 462-0834, Japan
¥56,670 / month
Size
20 m²
Price
¥56,670
Price per m²
¥2834
The listing is located at Kita Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 462-0834, Japan
Loading map