Listed today
Shioji Junior High School, 豆田町線, Mizuho Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 467-0006, Japan
¥56,540 / month
PLEASE
PLEASE
Size
23 m²
Price
¥56,540
Price per m²
¥2458
The listing is located at Shioji Junior High School, 豆田町線, Mizuho Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 467-0006, Japan
Loading map