Listed today
森第2モータープール, Camino St., Nishiyodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 555-0011, Japan
¥68,050 / month
Size
19 m²
Price
¥68,050
Price per m²
¥3582
The listing is located at 森第2モータープール, Camino St., Nishiyodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 555-0011, Japan
Loading map