Listed today
花見小路通, Higashiyama Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 605-0018, Japan
¥82,500 / month
-Oversea application screening: ✅ -Foreign nationals:✅ -Student visa: ✅ -Working visa: ✅
Size
20 m²
Price
¥82,500
Price per m²
¥4125
The listing is located at 花見小路通, Higashiyama Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 605-0018, Japan
Loading map