Listed today
Kanazawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥75,574 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥75,574
Price per m²
¥3978
The listing is located at Kanazawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map