Listed today
Furukawa 3-chome, Aomori, Aomori Prefecture 030-0862, Japan
¥49,550 / month
Please
Please
Size
20 m²
Price
¥49,550
Price per m²
¥2478
The listing is located at Furukawa 3-chome, Aomori, Aomori Prefecture 030-0862, Japan
Loading map