Listed today
Higashiyama Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 605-0951, Japan
¥75,074 / month
Please
Please
Size
20 m²
Price
¥75,074
Price per m²
¥3754
The listing is located at Higashiyama Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 605-0951, Japan
Loading map