Listed today
Edogawa Elementary School, Mejiro-dori Avenue, Suidocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥167,220 / month
Size
34 m²
Price
¥167,220
Price per m²
¥4918
The listing is located at Edogawa Elementary School, Mejiro-dori Avenue, Suidocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map