Listed today
Iwamoto cho 3, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
¥95,000 / month
Size
21 m²
Price
¥95,000
Price per m²
¥4524
The listing is located at Iwamoto cho 3, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
Loading map