Listed today
Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0035, Japan
¥48,500 / month
Patrol Management
Patrol Management
Size
21 m²
Price
¥48,500
Price per m²
¥2310
The listing is located at Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0035, Japan
Loading map