Listed today
Yao Ibaraki Line, Yoshita 3-chome, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 578-0924, Japan
¥56,550 / month
Garden Central Park
Garden Central Park
Size
19 m²
Price
¥56,550
Price per m²
¥2976
The listing is located at Yao Ibaraki Line, Yoshita 3-chome, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 578-0924, Japan
Loading map