Listed today
Aburanokōji Street, Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8488, Japan
¥73,330 / month
Size
20 m²
Price
¥73,330
Price per m²
¥3667
The listing is located at Aburanokōji Street, Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8488, Japan
Loading map