Listed today
南流山1丁目, Nagareyama, Chiba Prefecture 270-0163, Japan
¥73,650 / month
Size
26 m²
Price
¥73,650
Price per m²
¥2833
The listing is located at 南流山1丁目, Nagareyama, Chiba Prefecture 270-0163, Japan
Loading map