Listed today
Hakata Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 812-0894, Japan
¥67,074 / month
Please
Please
Size
23 m²
Price
¥67,074
Price per m²
¥2916
The listing is located at Hakata Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 812-0894, Japan
Loading map