Listed today
Tennōji Ward, Osaka, Osaka Prefecture 543-0045, Japan
¥92,050 / month
Size
26 m²
Price
¥92,050
Price per m²
¥3540
The listing is located at Tennōji Ward, Osaka, Osaka Prefecture 543-0045, Japan
Loading map