Listed today
Kanagawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥98,000 / month
BD Description
BD Description
Size
23 m²
Price
¥98,000
Price per m²
¥4261
The listing is located at Kanagawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map