Listed today
Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0823, Japan
¥71,074 / month
Please
Please
Size
21 m²
Price
¥71,074
Price per m²
¥3384
The listing is located at Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0823, Japan
Loading map