Listed today
Miyayamacho 3-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 560-0056, Japan
¥56,074 / month
Please
Please
Size
20 m²
Price
¥56,074
Price per m²
¥2804
The listing is located at Miyayamacho 3-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 560-0056, Japan
Loading map