Listed yesterday
Nagasawa 1-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
¥74,050 / month
Please
Please
Size
27 m²
Price
¥74,050
Price per m²
¥2743
The listing is located at Nagasawa 1-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
Loading map