Listed today
Sakai Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
¥84,550 / month
Size
20 m²
Price
¥84,550
Price per m²
¥4228
The listing is located at Sakai Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
Loading map