Listed today
Higashinari Ward, Osaka, Osaka Prefecture 537-0022, Japan
¥79,050 / month
Size
26 m²
Price
¥79,050
Price per m²
¥3040
The listing is located at Higashinari Ward, Osaka, Osaka Prefecture 537-0022, Japan
Loading map