Listed today
Toko Yamawaki-cho Road, Showa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 466-0064, Japan
¥53,050 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥53,050
Price per m²
¥2792
The listing is located at Toko Yamawaki-cho Road, Showa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 466-0064, Japan
Loading map