Listed today
Kita Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
¥54,050 / month
Please
Please
Size
17 m²
Price
¥54,050
Price per m²
¥3179
The listing is located at Kita Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
Loading map