Listed today
夢館, Gojo-dori, Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8408, Japan
¥91,830 / month
Size
24 m²
Price
¥91,830
Price per m²
¥3826
The listing is located at 夢館, Gojo-dori, Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8408, Japan
Loading map