Listed today
Minami Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0313, Japan
¥62,040 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥62,040
Price per m²
¥3265
The listing is located at Minami Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0313, Japan
Loading map