Listed today
まきの眼科, Osaka Central Outer Ring Road, Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-0013, Japan
¥60,050 / month
Nagayoshi Eastern Central Park
Nagayoshi Eastern Central Park
Size
20 m²
Price
¥60,050
Price per m²
¥3003
The listing is located at まきの眼科, Osaka Central Outer Ring Road, Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-0013, Japan
Loading map