Listed yesterday
Yodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 532-0013, Japan
¥78,050 / month
Nonaka south park
Nonaka south park
Size
26 m²
Price
¥78,050
Price per m²
¥3002
The listing is located at Yodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 532-0013, Japan
Loading map