Listed today
新福寺一丁目, Yuki, Ibaraki Prefecture 307-0001, Japan
¥56,574 / month
Please
Please
Size
23 m²
Price
¥56,574
Price per m²
¥2460
The listing is located at 新福寺一丁目, Yuki, Ibaraki Prefecture 307-0001, Japan
Loading map