Listed today
Showa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 466-0805, Japan
¥52,050 / month
Size
25 m²
Price
¥52,050
Price per m²
¥2082
The listing is located at Showa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 466-0805, Japan
Loading map