Listed today
Higashisumiyoshi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 546-0022, Japan
¥71,574 / month
Please
Please
Size
31 m²
Price
¥71,574
Price per m²
¥2309
The listing is located at Higashisumiyoshi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 546-0022, Japan
Loading map