Listed today
開成通り, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 989-3129, Japan
¥42,550 / month
Please
Please
Size
23 m²
Price
¥42,550
Price per m²
¥1850
The listing is located at 開成通り, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 989-3129, Japan
Loading map