Listed today
第3さかえ駐車場, Hirano Moriguchi Line, Ikuno Ward, Osaka, Osaka Prefecture 544-0002, Japan
¥62,574 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥62,574
Price per m²
¥3293
The listing is located at 第3さかえ駐車場, Hirano Moriguchi Line, Ikuno Ward, Osaka, Osaka Prefecture 544-0002, Japan
Loading map