Listed today
Ichigaya Yanagicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥197,000 / month
BD Description
BD Description
Size
29 m²
Price
¥197,000
Price per m²
¥6793
The listing is located at Ichigaya Yanagicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map