Listed today
Minami Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
¥61,550 / month
Please
Please
Size
26 m²
Price
¥61,550
Price per m²
¥2367
The listing is located at Minami Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
Loading map