Listed today
コーナンPRO 東寺南店, Keihan-kokudo, Minami Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 601-8447, Japan
¥70,160 / month
Online viewing available!!
Online viewing available!!
Size
21 m²
Price
¥70,160
Price per m²
¥3341
The listing is located at コーナンPRO 東寺南店, Keihan-kokudo, Minami Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 601-8447, Japan
Loading map