Listed today
Midori Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥71,100 / month
Size
19 m²
Price
¥71,100
Price per m²
¥3742
The listing is located at Midori Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map