Listed today
Tennōji Ward, Osaka, Osaka Prefecture 537-0024, Japan
¥87,050 / month
Size
21 m²
Price
¥87,050
Price per m²
¥4145
The listing is located at Tennōji Ward, Osaka, Osaka Prefecture 537-0024, Japan
Loading map