Listed yesterday
純喫茶白, Osaka Itami Line, Nishinari Ward, Osaka, Osaka Prefecture 557-0034, Japan
¥57,540 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥57,540
Price per m²
¥3028
The listing is located at 純喫茶白, Osaka Itami Line, Nishinari Ward, Osaka, Osaka Prefecture 557-0034, Japan
Loading map