Listed today
Kawada 2-chome, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 578-0905, Japan
¥61,550 / month
Size
23 m²
Price
¥61,550
Price per m²
¥2676
The listing is located at Kawada 2-chome, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 578-0905, Japan
Loading map