Listed today
Chūō Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 810-0073, Japan
¥95,074 / month
Please
Please
Size
23 m²
Price
¥95,074
Price per m²
¥4134
The listing is located at Chūō Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 810-0073, Japan
Loading map