Listed today
Honchō-dōri St., Tsurumi Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥80,540 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥80,540
Price per m²
¥4239
The listing is located at Honchō-dōri St., Tsurumi Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map