Listed today
Tennōji Ward, Osaka, Osaka Prefecture 543-8799, Japan
¥78,500 / month
Size
26 m²
Price
¥78,500
Price per m²
¥3019
The listing is located at Tennōji Ward, Osaka, Osaka Prefecture 543-8799, Japan
Loading map