Listed today
Yochomachi-dori, Ichigaya Daimachi, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥178,000 / month
-Oversea application screening: ✅ -Foreign nationals:✅ -Student visa: ✅ -Working visa: ✅
Size
34 m²
Price
¥178,000
Price per m²
¥5235
The listing is located at Yochomachi-dori, Ichigaya Daimachi, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map