Listed today
Yamashina Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 607-8799, Japan
¥76,320 / month
Size
25 m²
Price
¥76,320
Price per m²
¥3053
The listing is located at Yamashina Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 607-8799, Japan
Loading map